A4Tech Wireless Mouse FG35

1,990 L

 

A4Tech FG35 shton komoditetin dhe performancen gjate punes tuaj. I pajisur me sensor me precizion deri ne 2000 DPI, i cili mund te punoje ne pothuajse cdo siperfaqe. Eshte funksional dhe shume praktik.

Ka stok

SKU: CNG2539-G Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold

Type

Wireless

Connection

2.4G Hz

Operating Range

10-15m

Ergonomic Design

Right-Handed Fit

Sensor

Optical

Resolution

1000/1600/2000 DPI

Report Rate

125Hz

Buttons No.

6

Receiver

Nano USB Receiver

Dimension

105 × 70 × 42 mm

Weight

76 g ( Batteries not included )

Battery

1AA Alkaline Battery

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4Tech Wireless Mouse FG35