Ofertë!

Acer Aspire 3 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Intel Celeron

24,990 L

Kurseni: 8,000 L

:
:
:

Acer Aspire 3 është një laptop i cili është i krijuar për përdorim të përditshëm dhe ofron një zgjidhje të arsyeshme në çmim. Me një ekran 15.6-inch Full HD (1920 x 1080), ky laptop vjen me procesor Intel Celeron dhe me 8GB Ram. Është i dizajnuar për të përmirësuar përvojën tuaj kompjuterike të përditshme dhe për të kryer detyrat e zakonshme me lehtësi dhe efikasitet.

• Intel® Celeron® N4020
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1742-1 Modeli: NX.HE3EX.03Y Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NX.HE3EX.03Y

Announced

2022

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® N4020

Processor family

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

Base 1.10 GHz
Max. 2.80 GHz

Processor Cache

4 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

PCI Express

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

1000 Mbit/s

Bluetooth

Bluetooth 4.1

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 2.0 ports
1x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1x HDMI
1x Headphone

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2x Speakers

CAMERA
Front Camera

HD Camera

SOFTWARE
Operating system installed

FreeDOS

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

4810 mAh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 kg

Dimensions

363.4 x 250.5 x 19.9 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj