Ofertë!
OFERTË ONLINE

Acer Aspire 3 A315-58-31FZ, 15.6″ FHD IPS, Core i3-1115G4, 8GB, 256GB SSD

54,990 L

Kurseni: 5,000 L

Laptop Acer Aspire 3 me RAM 8 GB dhe memorie 256 GB. Është perfekt për përdorim në shtëpi ose biznese. Vjen me një dizajn perfekt dhe mund ta merrni lehtësisht me vete.

  • Intel® Core™ i3-1115G4
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ Full HD
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: SAHA0099 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR CACHE

6 MB

PROCESSOR FREQUENCY

4.10 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

3200 MHz

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

LED

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

Networking
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11a/b/g/n/ac

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.0

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Built-in Dual Speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

Yes

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

Up to 9hrs

NUMBER OF BATTERY CELLS

2 Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.7 Kg

Dimensions

363.4 x 238.4 x 19.9

POWER
AC ADAPTER POWER

3-pin 45 W AC Adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Startup Guide

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu