Adapter L32 IP Male To 3.5MM+IP Female

1,400 L

Adaptor lightning ne 3.5mm jack per pajisjet Apple. E pajisur edhe me porte per te karikuar dhe degjuar muzike ne te njejten kohe.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Red

Size

12 cm

Weight

12g

Material

Aluminum and TPE

Connector Input

Lightning

Connector Output

Lightning, 3.5mm

Current

1.5A