Aegis DDR4-3200 CL16 RAM (1x16GB)

4,990 L

 

Aegis DDR4-3200 RAM është projektuar për performancë të përmirësuar dhe stabilitet të lartë në sistemet më të fundit të lojërave kompjuterike. Jepni performancën cilësore që meriton pajisja juaj e lojërave, pavarësisht nga loja. Lëreni AEGIS Gaming DDR4 Memory të jetë forca e arsenalit tuaj të lojërave!

Ka stok

SKU: ECM434 Modeli: F4-3200C16S-16GIS Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

16GB

RAM Type
Multi-Channel Kit

Single Channel Kit

Tested Speed (XMP)

3200 MT/s

Tested Latency (XMP)

16-18-18-38

Tested Voltage (XMP)

1.35V

Registered/Unbuffered

Unbuffered

Error Checking

Non-ECC

SPD Speed (Default)

2133 MT/s

SPD Voltage (Default)

1.20V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RAM