OFERTA 24 ORE

Air Mouse Keyboard M8

2,490 L

 

Me Air Mouse Keyboard ju mund të ndryshoni kanalet tuaja televizive të preferuara në më shumë se 10m distancë. Tashme lundroni në internet nga televizori juaj më lehtë dhe më shpejt.

Ka stok

SKU: CNG1888-B Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Connectivity

Wireless

Specifications
Wireless modulation mode

GFSK

Operating temperature

-20°C~65°C

Modulation frequency

2.4~2.4835GHz

Battery type

400mAh/3.7V lithium battery

Overall power consumption

9mA

Standby power consumption

25uA

Number of keys pressed

58

Remote control distance

>10m

Charging port

Micro USB

Overall dimensions

165x 55.5x 16.5 mm

Weight

86.5g

Support System

Android/ Windows/ Mac OS/ Linux

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remote control

1 x USB receiver

1 x USB Charger

1 x user Manual