Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,200 L

Tastiere dhe maus me me wireless, e cila mund te lidhet me Android Box, Projektore, Kompjuter, Laptop ose TV tuaj. E lehte ne peshe dhe e ben navigimin ne internet me te thjeshte dhe me te rehatshem.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 966 copë
SKU: DUN406-B Kategori:

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim