Airpods Pro

39,900 L

Anullim zhurme aktiv per eksperience te paharruar. Ju mundeson te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon por gjithashtu duke ju dhene mundesin te degjoni edhe gjithcka qe ju rrethon. Rezistente ndaj djerses dhe ujit.

Ka stok

Shitur: 1633 copë
SKU: DUN094 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Brand
Aksesore per

Telefon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim