Airpods Pro

25,900 L

Anullim zhurme aktiv per eksperience te paharruar. Ju mundeson te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon por gjithashtu duke ju dhene mundesin te degjoni edhe gjithcka qe ju rrethon. Rezistente ndaj djerses dhe ujit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Audio Technology

Active Noise Cancellation
Transparency mode
Adaptive EQ
Vent system for pressure equalization
Custom high-excursion Apple driver
Custom high dynamic range amplifier

Sensors

Dual beamforming microphones
Inward-facing microphone
Dual optical sensors
Motion-detecting accelerometer
Speech-detecting accelerometer
Force sensor

Chip

H1-based System in Package

Controls

Press once to play, pause, or answer a phone call
Press twice to skip forward
Press three times to skip back
Press and hold to switch between Active Noise Cancellation and Transparency mode
Say “Hey Siri” to do things like play a song, make a call, or get directions

Sweat and Water Resistant

Sweat and water resistant (IPX4)

Size and Weight

Height: 1.22 inches (30.9 mm)
Width: 0.86 inch (21.8 mm)
Depth: 0.94 inch (24.0 mm)
Weight: 0.19 ounce (5.4 grams)

Charging Case

Works with Qi-certified chargers or the Lightning connector

Battery

AirPods Pro
Up to 4.5 hours of listening time with a single charge (up to 5 hours with Active Noise Cancellation and Transparency off)3
Up to 3.5 hours of talk time with a single charge4
AirPods Pro with Wireless Charging Case
More than 24 hours of listening time5
More than 18 hours of talk time6
5 minutes in the case provides around 1 hour of listening time7 or around 1 hour of talk time

Connectivity

Bluetooth 5.0

System Requirements

iPhone and iPod touch models with the latest version of iOS
iPad models with the latest version of iPadOS
Apple Watch models with the latest version of watchOS
Mac models with the latest version of macOS
Apple TV models with the latest version of tvOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu