AKG High-Performance Wireless In-Ear Headphones

3,590 L

 

Kufjet AKG K374BT jane projektuar posacerisht per dashamiresit e muzikes. Jane te lehta dhe shume te rehatshme… shoqeruese perfekt gjate jetes se perditshme dhe udhetimeve.

Ka stok

SKU: DUN493-R Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth Version

4.0

Support

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Drive Unit

φ9.2mm

Working Distance Range

10m

Frequency Response

12-24KHz

Impedance

16Ω

Sensitivity

120dB

Battery Capacity

3.7V 125mAh lithium polymer battery

Charge Time

about 2 hours

Music Playing Time

about 8 hours

Charge Port

Micro USB

Cable Length

Approx. 56cm / 1.83ft

Headphone Weight

13g / 0.46oz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim