Alcatel Tab 1T 10″

13,700 L

I ndertuar me sistemin operativ Android Oreo per te qene me i shpejte dhe me i sigurte. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 429 copë
SKU: XTG02-B Modeli: 8082 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

GENERAL
Dimensions

255 x 155 x 9.4 mm (10.04 x 6.10 x 0.37 in)

Weight

415 g (14.64 oz)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

10.1"

Display Resolution

1280 x 800 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 8.1 (Oreo)

Chipset

Mediatek MT8321 (28 nm)

CPU

Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7

GPU

Mali-400

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

2 MP

Video Main

720p@30fps

Selfie Camera

2 MP

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS

USB

microUSB 2.0

BATTERY
Details

Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim