Ofertë!
OFERTË ONLINE

Alcatel Tab 1T 8092 10″, WiFi Only

8,990 L

Kurseni: 9,000 L

Çelësi i tabletit Alcatel 1T 10 është thjeshtësia! Me anë të Asistentit të Google i cili është i komanduashëm nëpërmjet zërit, ju mund të kryeni detyra apo kërkime të ndryhme në internet vetëm në pak sekonda pa qënë e nevojshme ta prekni tabletin. Tashmë ju mund të vendosni këngët tuaja të preferuara apo të dëgjoni të luhet libri juaj i preferuar ndërkohë që jeni duke u marr me punët e shtëpise apo cfarëdolloj pune tjetër.  Alcatel 1T 10 është i pajisur me bateri te fuqishme 4000 mAh e cila ju mundëson përdorim për një kohë të gjatë dhe ekran 10″ me rezolucion 800 x 1280 pixels. Këto dhe tipare të tjera, si lidhja me blututh e dy pajisjeve të ndryshme njëherazi apo opsioni i njohjes së fytyrës do ju bëjnë ta dashuroni këtë tablet.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2018

GENERAL
Dimensions

255 x 155 x 9.4 mm

Weight

415 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.1"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android 8.1 (Oreo)

CPU

Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main
Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

No

Radio

FM radio

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

4,000 mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual