Ofertë!
OFERTË ONLINE

Alcatel Tab 3T 8094X 10″, 4G + WiFi

9,990 L

Kurseni: 12,000 L

Çelësi i tabletit Alcatel 3T 10 është thjeshtësia! Me anë të Asistentit të Google i cili është i komanduashëm nëpërmjet zërit, ju mund të kryeni detyra apo kërkime të ndryhme në internet vetëm në pak sekonda pa qënë e nevojshme ta prekni tabletin. Tashmë ju mund të vendosni këngët tuaja të preferuara apo të dëgjoni të luhet libri juaj i preferuar ndërkohë që jeni duke u marr me punët e shtëpise apo cfarëdolloj pune tjetër.  Alcatel 3T 10 është i pajisur me bateri te fuqishme 4080 mAh e cila ju mundëson përdorim për një kohë të gjatë dhe ekran 10″ me rezolucion 800 x 1280 pixels. Këto dhe tipare të tjera, si lidhja me blututh e dy pajisjeve të ndryshme njëherazi apo opsioni i njohjes së fytyrës do ju bëjnë ta dashuroni këtë tablet.

Ka stok

SKU: ABT212-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2019

GENERAL
Dimensions

260 x 156.6 x 9 mm (10.24 x 6.17 x 0.35 in)

Weight

440 g (15.52 oz)

Connectivity

4G, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android™ 9.0 Pie

CPU

MT8765B, Quad-Core (4 x 1.28GHz)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Main Details

f/2.8, 1/5.0", 1.65µm

Video Main
Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

No

Radio

FM radio

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

4,080 mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, GPS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu