BEST DEALS

Amazfit Bip 3 Pro

5,490 L

 

Jashtëzakonisht i fuqishëm. Super i hollë. Ora përmban një bateri të fuqishme në atë trup super të hollë dhe të lehtë. Me shkallën e tij të rezistencës ndaj ujit prej 5 ATM3, ju mund të notoni me Bip 3 Pro, pa u shqetësuar. Kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjisë. Vjen me 61 opsione të ndryshme aktiviteti. Ka ekran 1.69 inch TFT me rezolucion 240×280 pixel. Të gjitha këto me një jetëgjatësi baterie deri në 7 ditë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Cream, Black, Pink

Design
Dimensions

44.12×36.49×9.65mm

Weight (without strap)

33.2g

Body Material

Plastic bottom case +
middle frame spraying

Buttons

1

Water-resistance Grade

5 ATM

Display
Material

TFT touchscreen

Size

1.69"

Resolution

240×280

PPI

218

Touchscreen

2.5D tempered glass + anti-fingerprint coating

Battery
Battery Capacity

280 mAh (rated value)

Charging Method

Magnetic charging cable

Theoretical Charging Duration

Approx. 2 hours

Typical Usage Scenario Battery Life

Up to 14 days

Heavy Usage Scenario Battery Life

Up to 7 days

Sensors
Health

BioTracker™ 2 PPG biometric sensor
(supports blood-oxygen)

Movement

3-axis acceleration sensor

Positioning

4 satellite positioning

Connection

Bluetooth 5.0 BLE

Strap
Materials

Silicone
Quick release

Width

20mm

Min. & Max. Wrist Dimensions

153-218mm

Buckle

Classic pin buckle

Other
Motor

Rotor motor

Supported Devices

Android 7.0 and above, iOS 12.0 and above

Application

Zepp App

Sports Features
Sports Modes

61

Running Support

Target Pace

Health Features
24H Monitoring

Heart rate
Stress level

Manual Measurement

Heart rate
Blood-oxygen saturation
Stress level

Sleep Quality Monitoring

Sleep stages (including REM)
Daytime naps
Sleep breathing quality
Sleep score

Health Assessment System

PAI

Breathing Exercise

Support

Menstrual Cycle Tracking

Support

Health reminders

Abnormally high heart rate

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Amazfit Bip 3 Pro
  • 1 x Charging base
  • 1 x USB Charging Cable
  • 1 x User Manual