Amazfit GTR 3 Pro

24,990 L

 

E hijshmja Amazfit GTR 3 Pro, frymëzuar nga orat klasike, ka trup të rrumbullakët të bërë nga aliazh alumini i lehtë por i qëndrueshëm, të kompletuar nga një kurorë elegante e rrotullueshme. Dizajni pa korniza i ekranit integrohet pa probleme me xhamin e lakuar për pamje sa më përfshirëse dhe plotë detaje. Përmban më shumë se 150 modalitete sportive dhe është rezistente ndaj ujit.

Ka stok

SKU: CNG2702-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Design
Dimensions

46x46x10.7mm

Weight

32g

Body

Aluminum alloy

Buttons

2 buttons

Waterproofing Grade

5ATM

Display
Type

AMOLED

Size

1.45"

Resolution

480×480

PPI

331

Touchscreen

Tempered glass
Anti-fingerprint coating

Battery
Battery Capacity

450 mAh (typical value)

Charging Method

Magnetic charging base

Charging Time

Approx. 2 hours

Typical Usage Battery Life

Up to 12 days

Battery Saver Mode

Up to 30 days

Sensor
Health

BioTrackerTM3.0 PPG biometric sensor
(supports blood-oxygen, 6PD + 2LED)

Movement

Acceleration sensor, Gyroscope sensor,
Geomagnetic sensor, Barometric altimeter,
Ambient light sensor, Temperature sensor

Connection

WLAN 2.4GHz21
Bluetooth 5.0

Strap
Colors & Materials

Brown Leather – Leather
Infinite Black – Fluoroelastomer
Quick release

Width

22mm

Min. & Max. Wrist Dimensions

155-218mm

Buckle

Classic pin buckle

Other
Microphone

Yes

Speaker

Yes

Linear Motor

Yes

Supported Devices

Android 7.0 and above, iOS 12.0 and above

Application

Zepp App

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Garancia e produktit

6 Muaj