Amazfit GTS 2 Mini

9,990 L

 

Amazfit GTS 2 Mini eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjise. Vjen me mbi 70 modalitete sportive, monitorimin e stresit e te gjumit madje edhe monitorimin e ciklit menstrual tek femrat. Mund te kryeni dhe te merrni telefonata gjithashtu. Ekran 1.55 inch AMOLED me rezolucion  354 × 306 pixels. Te gjitha keto me nje jetegjatesi baterie deri ne 21 dite. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Flamingo Pink

Design
Size (square)

40,5 x 35,8 x 8,95 mm

Weight

19,5 g (without strap)

Body

Aluminum alloy

Waterproofing Grade

5 ATM

Screen
Size

1.55 inches

Resolution

354 × 306 pixels

Endurance
Battery Capacity

220 mAh

Charging Method

Magnetic Charging Stand

Charging Time

About 2 hours

Battery Life

up to 14 days

Sensor
Health

Huami self-developed
BioTrackerTM 2 PPG (support blood oxygen)
biological data sensor

Movement

Air pressure sensor,
Acceleration sensor,
Gyroscope sensor,
Geomagnetic sensor,
Ambient light sensor

Connection

Bluetooth 5.0
USB 3 connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch body (including standard strap)
1 x Charging base
1 x Instruction manual