Amazfit GTS 2

17,500 L

Amazfit GTS 2 eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjis. Vjen me 12 opsione aktiviteti te ndryshme, GPS, Amazon Alexa. Mund te kryeni dhe te merrni telefonata gjithashtu. Ekran 1.65 inch AMOLED me rezolucion  348 x 442 pixel. Te gjitha keto me nje jetegjatesi baterie deri ne 20 dite. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave.

Ka stok

SKU: SPC025-B Modeli: GTS 2 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Design
Size (square)

42.8 * 35.6 * 9.7mm

Weight

24.7g (without strap)

Body

Aluminum alloy

Bottom Shell

Plastic

Buttons

1 button

Waterproofing Grade

5 ATM

Screen
Size

1.65 inches

Resolution

348 x 442

PPI

341

Endurance
Battery Capacity

246 mAh (typical value)

Charging Method

Magnetic Charging Stand

Charging Time

About 2 hours

Typical Usage Battery Life

7 days

Basic Usage Battery Life

20 days

Sensor
Health

Huami self-developed
BioTrackerTM 2 PPG (support blood oxygen)
biological data sensor

Movement

Air pressure sensor,
Acceleration sensor,
Gyroscope sensor,
Geomagnetic sensor,
Ambient light sensor

Connection

Bluetooth 5.0
WLAN 2.4GHz

Strap
Material

Silicone

Width

20 mm

Clasp

Classic Pin Buckle

Other
Speaker

Yes

Microphone

Yes

Linear Motor

Yes

Supported Devices

Android 5.0 or iOS 10.0 and above

Application

Zepp App

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Watch body (including standard strap) / Charging base / Instruction manual

Garancia e produktit

6 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu