Amazfit Neo

4,900 L

Amazfit Neo përmban një ekran retro katror, i pajisur me katër butona fizikë dhe një dizajn i cili siguron ekuilibrin perfekt të stilit dhe funksionalitetin e gjithanshëm. Theshtë kombinimi perfekt i dizajnit klasik me tiparet moderne.

Ka stok

SKU: SPC022-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Size

40.3*41*11.7mm

Weight

about 32g

Water & Dust Resistance Grade

5 ATM

Screen

1.2'' STN black and white display, Always-On Display

Touch Screen

No

Strap Width

20 mm

Sensors

accelerator sensor, BioTracker™ PPG bio-tracking optical heart rate sensor

Connectivity

BT5.0 BLE

Battery

160 mAh LiPo

Charging Method

Magnetic charging base

Theoretical Charging Duration

2.5 hours

Battery Life

28 days (typical)

Body Materials

plastic

Supported Devices

Android 5.0 and above, iOS 10.0 and above

Accessories

watch (strap included),charging base, user manual

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

watch (strap included)

charging base

user manual

Garancia e produktit

6 Muaj