Amazfit Nexo

16,990 L

 

Amazfit Nexo jo vetëm një orë por edhe celular. Nexo ka eSIM të integruar kështu që ju mund të lidhni një kartë virtuale me orën për marrjen dhe bërjen e telefonatave ose shkëmbimin e mesazheve edhe kur nuk e keni celularin tuaj me vete. Ka 10 modalitete sportive dhe është rezistente ndaj ujit.

Ka stok

SKU: CNG2251-CB Modeli: AC1817 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Ceramic Black

Design
Case Diameter

35.4 mm

Case Thickness

13.7 mm (bottom shell to screen)

Weight

Approx. 49 g (without strap)

Body Material

Microcrystalline zirconium ceramic,polycarbonate, stainless steel

Strap Type

Silicone strap

Strap Length

120 mm (long), 75 mm (short)

Strap Width

22 mm

Display

1.39" AMOLED

Resolution

454×454

Touch Screen

Corning Gorilla third-generationtempered glass + anti-fingerprint coating

IPS

Yes

Platform

Qualcomm Snapdragon Wear 2500

Processor

Quad-core 1.1 GHz

Memory

512 MB LPDDR3

Storage

4G eMMC (approx. 1GB of available space)

Network
WIFI

2.4 GHz 802.11b/g/n

Network type

FDD-LTE+WCDMA+GSM

Frequency

FDD-LTE:B1/2/3/4/7/8/12/20,GSM 800/850/1800/1900MHz,GSM 850/900/1800/1900MHz,GSM: 850/900/1800/1900MHz

WCDMA

B1/2/5 FDD-LTE: B1/3/5/7/20

GPS

Yes

Bluetooth

4.2

Details
SIM Card Slot

Yes

Microphone

Supported

Speaker

Supported

Water & Dust Proof Grade

IP68

Supported Devices

Android 5.0 or iOS10.0 and above

App

Zepp App

Battery
Battery Type

Lithium-ion polymer battery

Battery capacity

420mAh

Charging Time

Approx. 1.5 hours

Battery Life

Approx. 28 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch body (including standard strap)
1 x Charging cable
1 x Instruction manual