Amazfit PowerBuds

9,990 L

 

Amazfit Powerbuds njihen për cilësinë dhe dizajnin e tyre të shkëlqyer. Monitorim i saktë i rrahjeve të zemrës gjatë stërvitjes falë sensorit PPG, njoftime në kohë reale për statusin e stërvitjes dhe të dhëna të tjera të rrahjeve të zemrës. Stërvituni më të sigurt dhe më efektivisht me ndihmën e Amazfit PowerBuds.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

3 DITË OFERTA ONLINE

Amazfit Zenbuds

12,590 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PowerBuds

Type

In the Ear

Color

Racing Yellow, White

Connectivity

Wireless

Technical specifications
Driver type

dynamic

Driver size

9 mm

Impedance

16 ohms

Transmission range

20 Hz to 20 kHz

Bluetooth

5.0

Range

10 m range

Noise Reduction

ENC Dual-Microphone Noise Reduction

Dust and water resistance

IP55

Battery
HEADPHONE CAPACITY

55 mAh

CHARGING CASE CAPACITY

450 mAh

AUTONOMY

Up to 8 hours (a single charge of the headphones)
Up to 16 hours (with all case charges)
A 15-minute charge provides up to three hours of battery life

Weight
Earphones

6 gr

Total (charging case + earphones + bracket)

69 gr

Features

Heart rate monitoring during exercise
Magnetic sports ear hook
Outstanding sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Earbuds

Charging case

Two ear hooks

USB-C charging cable

Silicone eartips