Amazfit Verge Lite Smartwatch

11,000 L

 

Orë inteligjente Amazfit Verge Lite me ekran 1.3 inç AMOLED dhe dizajn shumë modern. Përmban 7 modalitete sportive dhe është e pajisur me GPS për gjurmim sa më të mirë e të saktë të ecjeve ose ushtrimeve tuaja të tjera fizike. Monitoron gjumin dhe të rrahurat tuaja të zemrës gjatë gjithë kohës. Jetgjatësi baterie deri në 20 ditë.

Ka stok

SKU: CNG2254-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Screen size

1,3"

Screen type

AMOLED

Screen resolution

360 x 360 p

Battery capacity

390 mAh

Battery life

Up to 20 days

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x charging Cable

1 x Manual