Amazon Fire HD 10

14,900 L

Dizajn i thjeshte dhe mund te mbahet me vete kudo. Eshte i holle, i lehte dhe shume praktik. Lidhja perfekt mes performances dhe prakticitetit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Plum, Black, White

Announced

2019

GENERAL
Dimensions

262 x 159 x 9.8 mm (10.31 x 6.26 x 0.39 in)

Weight

504 g (1.11 lb)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie), Fire OS 7

Chipset

Mediatek MT8183 Helio P60T (12 nm)

CPU

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A73 & 4×2.0 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-G72 MP3

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

720p

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

No

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

Up to 10 hours

FEATURES
Sensors

Accelerometer, ambient light sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu