Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Amazon Kindle Paperwhite (11th Gen), 16GB

15,990 L

Kurseni: 4,000 L

:
:
:

Amazon Kindle Paperwhite është prodhuar për të gjithë dashamirësit e librave. Do të gjeni një koleksion shumë të madh të librave nga më të ndryshmit. Jetegjatësi baterie deri në 10 javë. Mund të hapë shumë lloje formatesh te ndryshëm librash elektronikë si dhe libra të cilët janë Audio. Ka dizajn rezistent ndaj ujit dhe lidhet me WiFi.

Ka stok

SKU: DUN1625-B Modeli: B09TMN58KL Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

B09TMN58KL

Product Type

eReaders

Color

Black

Announced

2021

Display Features
Screen-Size

6.8"

Pixel Density

300 ppi

Touchscreen

Yes

eReaders Features
Adjustable Warm Light

Yes

Storage Features
Memory Internal

16GB

Battery Features
Battery Life

Up to ten (10) weeks, based on a half hour of reading per day with wireless off and the light setting at 13

Charge Time

2.5 hours via USB power adapter / 5 hours via computer with USB cable

Connectivity Features
Wired / Wireless

Wireless

Cellular Connection

No

Wireless Frequency Bands

2.4 GHz & 5 GHz
Support for WEP, WPA and WPA2 or (WPS)

USB Port

USB-C

Additional Features
Water Resistant

Yes

IP Rating

IPX8

Accessibility features

• VoiceView screen reader, available over Bluetooth audio, provides spoken feedback allowing you to navigate your device and read books with text-to-speech.
• Ability to invert Black and White, adjust font size, font face, line spacing and margins

Content Formats Supported

Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP through conversion; Audible audio format (AAX).

Dimensions & Weight
Product Width

17.42 cm

Product Depth

0.81 cm

Product Height

12.46 cm

Product Weight

0.21 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kindle Paperwhite

1 x USB-C charging cable

1 x Start Guide