Ofertë!
OFERTË ONLINE

Android TV Box MECOOL CLASSIC KM6

5,490 L

Kurseni: 1,500 L

Dekoderi Mecool Classic KM6 bazohet në procesorin Amlogic S905X4 quad-core Cortex-A55 shoqëruar me 2GB RAM, 16 GB  memorje të brendshme, lidhjen Gigabit Ethernet dhe WiFi 6 (Vetëm Edicioni Deluxe) dhe lidhjen e Android 10 në Android TV (Android 10.0) ATV).

Ka stok

SKU: CNG1596 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Ram

2GB

Rom

16GB

CPU

Amlogic S905X4 Quad core ARM Cortex-A55 CPU

GPU

Mail-G31 MP2 GPU

WiFi

Built in 2T2R 2.4G/5G WiFi Support IEEE 802.11 b/g/n/ac

Bluetooth

4.2

LAN Ethernet

100M Ethernet port

LED Indicator

the standby mode is red, the working mode is blue

Media Supported

Decoder Format: HD MPEG1/2/4, H.265/HEVC, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid, RealVideo8/9/10
Audio format: Supports MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, Ogg and programmable with 7.1/5.1 down-mixing
Video format: Supports * .mkv, *. Wmv, *. Mpg, * .mpeg, * .dat, * .avi, * .mov, * .iso, * .mp4, * .rm and * .jpg file formats
Photo Format: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
Support 5.1 Surround Sound Output: No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MECOOL Classic KM6 2/16GB TV Box

1 x Power Adapter

1 x Vioce Remote

1 x HDTV Cable

1 x User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu