Ofertë!

AOC 23.8″ Monitor 24B2XD

14,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

24B2XHM2 nga AOC është i pajisur me një panel VA me madhësi 23.8″ dhe rezolucion Full HD me ngjyra të gjalla. Ky monitor është një konkurrent i mirë për konfigurimet me shumë monitorë falë mbështetjes së montimit VESA, dizajnit pa korniza në 3 anë dhe këndeve të gjera të shikimit. Për më tepër, është i pajisur me teknologjitë LowBlue dhe FlickerFree.

Ka stok

SKU: ALB401 Modeli: 24B2XD Kategori: , , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

24B2XD

Color

Black

Best for

HOME

Display information
Screen size

23.8"

DISPLAY HARDNESS

3H

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

IPS

BRIGHTNESS IN NITS

250

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

75Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

STATIC CONTRAST RATIO

1000:1

DYNAMIC CONTRAST RATIO

20M:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

Video Features
FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/20

WEEE

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

External

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

Connectivity information
Ports

DVI, VGA, AC Power Cable

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE (H X W X D)

418.35 x 539.47 x 170.94

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE (L X W X H)

320.94(H) x 539.47(W) x 37.6(D)

PACKAGING DIMENSIONS (L X W X H)

492(H) x 614(W) x 131(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE (IN KG)

4.5 kg

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE (IN KG)

2.7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC 23.8″ Monitor 24B2XD

1x VGA Cable

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj