Ofertë!
Second Chance

AOC 24″ FHD Monitor E2460P

4,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

Shijoni kënaqësinë e vërtetë të të parit me Aoc E2460P! Monitori Aoc E2460P është Full HD me rezolucion 1920×1080 dhe kotrast 1000:1. Peshon vetëm 6.38kg dhe ka nje dizajn modern.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
SAPO ERDHI
Ofertë!

AOC 27″ Monitor 27B2DM

17,990 L
Kurseni: 4,000 L
BEST DEALS

AOC 15.6″ Monitor Portable

17,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Screen size

24"

Color

Black

Model

E2460P

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Contrast

1000:1

Screen type

LED

Colors

16.78 million

Response time

2 ms

Height Adjustment

13 cm

VGA port

Yes (1)

Refresh Rate

60Hz

Video Input

VGA/DVI/DVI-D/HDMI

Weight

6.38 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable