Ofertë!
BLACK FRIDAY

AOC 31,5″ FHD Gaming Monitor C32G2ZE/BK

34,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Shijoni pamjen më të mirë dhe pa pengesa me monitorin C32G2ZE/BK të prodhuar enkas për profesionistët e lojrave dhe jo vetëm. Ka madhësi 31.5 inç dhe frekuencë rifresikimi 240Hz e cila ju mundëson të luani apo shihni video të ndryshme pa pengesa ose vonesa. Gjithashtu është i pajisur me teknologjinë e moderimit të rrezeve të dëmshme blu për mbrojtjen dhe kujdesjen e shikimit tuaj.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Model

C32G2ZE/BK

Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

31.5"

FLAT / CURVED

Curved

CURVATURE RADIUS

1500R

DISPLAY VIEWING AREA

698,4 x 392,85 mm

DISPLAY HARDNESS

3H

PANEL TREATMENT

Antiglare (AG)

PIXEL PITCH

0.3637

PIXELS PER INCH

6993

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

VA

BRIGHTNESS IN NITS

300

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

240Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

RESPONSE TIME MPRT

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

4000:1

DYNAMIC CONTRAST RATIO

80M:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLOURS

16.7 Million

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync

SYNC RANGE

48-240

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

HDMI2.0/DP1.2 : 30~255KHz(H) HDMI2.0/DP1.2 : 48~240Hz(V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

123

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

91

COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1931 %

85

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/23

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

External

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (ENERGYSTAR TEST METHOD) IN WATTS

45

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.3

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

ENERGY CLASS

F

Connectivity information
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, AC Power Cable

HDMI

HDMI 2.0 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.2 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

524.4(H) x 709.9(W) x 244.9(D)

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

425.5(H) x 709.9(W) x 84.98(D)

PACKAGING DIMENSIONS

607(H) x 813(W) x 225(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

9.81

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

6.83

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj