AOC 32″ UHD Monitor U3277PWQU

39,990 L

 

U3277PWQU nga AOC është i pajisur me një panel MVA me madhësi 32″ dhe rezolucion Ultra HD me ngjyra të gjalla. Ka dizajn modern i cili përshtatet shumë mirë si në ambjentet e zyrës ashtu edhe në ata të shtëpisë suaj.

Ka stok

SKU: MON95-B Modeli: U3277PWQU Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Color

Black

Best for

Designer, Entertainment

General
Screen size

32"

Panel Type

MVA

Backlight type

WLED

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Refresh Rate

60Hz

Response Time

4ms

Aspect Ratio

16:9

Brightness

300 nits

Static Contrast Ratio

3000:1

Dynamic Contrast Ratio

80M:1

Display Colours

1.07 Billion

Viewing Angle (CR10)

178/178

Video Features
Digital Signal Frequency

30~160KHz / 23~ 80Hz

Flicker-Free

Yes

Speakers

Yes

Speaker Power

3 W x 2

Connectivity
Ports

1 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.2
1 x D-SUB (VGA)
1 x DVI
1 x HDMI (MHL)

USB Hub

Yes

USB Hub Speed

USB 3.0, USB 2.0

USB Downstream Ports

4

Mechanical
Tilt

-5/24

Swivel

-165/165

Height Adjust

180mm

Pivot

Yes

Vesa Wallmount

100×100

Power
Input Voltage

100 – 240V 50/60Hz

Power Consumption Operational

50 Watts

Dimension & Weight
Dimension

659(H) × 741.88(W) x 171.2(D) mm

Weight

11.51 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x AOC 32″ UHD Monitor U3277PWQU
1 x HDMI CABLE
1 x D-SUB (VGA) CABLE
1 x AUDIO CABLE
1 x DISPLAYPORT CABLE
1 x POWER CABLE C7