AOC GM510 Wired Gaming Mouse

2,990 L

 

GM510 Gaming Mouse nga AOS është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik 16,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka gjashtë butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: ALB403 Modeli: GM510B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Right handed

MOUSE BUTTON TYPE

Kailh

MOUSE BUTTON DURABILITY

80 Million Clicks

NUMBER OF BUTTONS

6

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ON BOARD MEMORY

2 profiles

SENSOR

Pixart PMW3389

SENSOR TYPE

Optical

DPI

16000 Real DPI

IPS

400IPS

ACCELERATION

50G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

123 x 67 x 41 mm

PRODUCT WEIGHT

98.8

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

165 x 110 x 47 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC GM510 Wired Gaming Mouse