AOC RGB Wired Gaming Mouse GM530

4,990 L

 

Me rezolucion 16,000 DPI I pajisur me një sensor të nivelit të lartë Pixart PMW3389 me 16,000 DPI të vërteta, ky maus përkthen edhe lëvizjen më të vogël të dorës tuaj në një veprim të saktë dhe fitues në çdo lojë. Pamja e tij e pastër e bën atë të përshtatet pa probleme me strukturën tuaj ekzistuese, ndërsa forma me veshjen mat UV miqësore për lëkurën ju jep akses të lehtë tek të 7 butonat, duke ju mundësuar të performoni gjithmonë në maksimumin tuaj. 

Ka stok

SKU: ALB358 Modeli: GM530 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Ergonomic, Right handed

MOUSE BUTTON TYPE

Kailh

MOUSE BUTTON DURABILITY

80MLRClick

NUMBER OF BUTTONS

7

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ON BOARD MEMORY

2 profiles

SENSOR

Pixart PMW3389

SENSOR TYPE

Optical

DPI

16000 Real DPI

DPI LEVELS

6

IPS

400IPS

ACCELERATION

50G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

125mm x 65mm x 42 mm

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

180mm x 125mm x 55 mm

PRODUCT WEIGHT

1356

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC RGB Wired Gaming Mouse GM530

1 x User Manual