OFERTA VETËM ONLINE

AOC Wired Gaming Headphones GH300

9,990 L

 

Cilësinë e jashtëzakonshme të zërit dhe dëgjimin inteligjent do ta përjetoni vetëm me AOC Wired Gaming Headphones GH300.  Audio është sigurisht aspekti më i rëndësishëm në kufje por përse të mos keni një pajisje që të bie në sy edhe vizualisht? Me ndriçimin RBG, ju mund t’i bëni kufjet tuaja të shkëlqejnë në çfarëdo ngjyre që preferoni. Qendra audio AOC ju lejon të ndryshoni efektet tuaja RGB me vetëm një klikim për të lejuar që kufjet tuaja të përshtaten me pjesën tjetër të konfigurimit të lojërave. Kufjet duhet të kenë një audio të shkëlqyer, të jenë të rehatshme dhe të duken elegante. Lëkura artificiale me një mbushje me shkumë memori siguron që ju të mund t’i mbani kufjet me rehati. Ato nuk shtrëngohen, edhe kur i mbani të ndezura për orë të tëra në një seancë të gjatë lojrash. Mbulesat rrjetë metalike në anë mbrojnë pajisjen tuaj të re periferike, në mënyrë që ta transportoni në mënyrë të sigurtë pa asnjë shqetësim. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red

Acoustics
AUDIO CHANNELS

Virtual 7.1 Surround (PC only)

DRIVER MODE

Moving Coil

DRIVER DIAMETER

50 mm

DRIVER MATERIAL

PU+PEEK composite diaphragm

BALANCECANALS

≤3dB (at 1KH 1mW)

RATED POWER

15mW

MAX POWER

50 mW

DISTORTION

≤ 5 %(at 1KHZ 1mW)

Microphone
DIRECTIONALITY

Omnidirectional

TYPE

Detachable

OPERATING VOLTAGE

1.1V – 4.5V

SENSITIVITY

-38±3dB (0dB =1V/PA)

IMPEDANCE

2.2K(Max)

FREQUENCY RANGE

100Hz – 10KHz

Controls
CONTROLLER

In-Line

CONTROLLER FEATURE

Volume, Mute/Unmute, RGB

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CONNECTOR

USB

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

2.0 m

Compatibility
SOFTWARE

AOC G-Tools (Windows 7 or newer)

OPERATION SYSTEM

Mac, Windows, Xbox, Linux

PLATFORM

PC, Console, Mobile

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

195 x 100 x 160

PRODUCT WEIGHT

363.5

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

405 x 560 x 475

PACKAGING WEIGHT

667

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC Wired Gaming Headphones GH300

1 x Manual