Ofertë!
I perdorur

Apple iMac 21.5″, 16GB, 1TB HDD, Core i7

124,900 L 119,900 L

Modeli me i ri i iMac eshte i pajisur me procesoret me te fundit, me i shpejte, dhe grafike me performance te larte. I pershtatshem per te kryer pune nga me e thjeshta deri te me e veshtira. Ekran Retina me madhesi 21.5 inch i cili prodhon 1 bilion ngjyra dhe ndricim deri ne 500 nits. Dizajn i holle dhe ze shume pak vend ne tavoline.

  • Intel Core i7-5775R
  • 16GB RAM + 1TB HDD
  • 21.5″ Retina 4K Display
  • Intel® Iris® Pro Graphics 6200

Ka stok

SKU: IMAC11 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-5775R

Processor Frequency

Base frequency 3.3 GHz, max frequency up to 3.80 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR3

Memory

1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

4096 x 2304 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Pro Graphics 6200

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.66 kg

Height

45.0 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu