Apple iMac 21.5″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

255,500 L

Apple ju mundëson rezolucion të lartë në dizajn shumë të hollë 21.5. Ky monitor vjen me ndricim deri në 500 NITS, dhe deri në 1 miliard ngjyra me rezolucion 4096×2304. Performanc e lartë dhe pamje fantastike.

  • Intel® Core™ i7-8700
  • 16GB RAM + 1TB SSD
  • 21.5″ Retina 4K Display
  • AMD Radeon™ RX 560X 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN594 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-8700

Processor Frequency

Processor Base Frequency 3.20 GHz, Max Frequency 4.60 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

4096 x 2304 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ RX 560X 4GB

Graphic Card Memory

4GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.66 kg

Height

45.0 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Power cord

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu