Second Chance

Apple iMac 21.5″, 2017 8GB, 500GB SSD, Core i5

109,990 L

 

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat Desktop duke perdorur All In One te fuqishem, te thjeshte per tu perdorur dhe teper elegant ne pamje. iMac i ri e con kete ide ne nje nivel tjeter, duke ju dhene mjetet e nevojshme per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel Core i5
  • 8GB RAM + 500GB SSD
  • 21.5″ Retina 4k Display
  • AMD Radeon Pro 555 2 GB

Ka stok

SKU: IMAC23 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5

Processor Frequency

3 GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Pro 555

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.66 kg

Height

45.0 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim