Ofertë!
I perdorur

Apple iMac 21.5″, 8GB, 1TB HDD, Core i5

119,900 L 115,500 L

Rezolucion i larte 4K dhe 4096 x 2304 piksel, ngjyra te mprehta dhe detaje ne maksimum. Performance e larte e kombinuar me pamjen elegante. iMac i ri i ofron te gjitha ne nje pakete te vetme duke u bere mjeti perfekt per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel Core™ i5-7400
  • 8GB RAM + 1TB HDD
  • 21.5″ Retina Display
  • AMD Radeon Pro 555 2GB

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7400

Processor Frequency

Base Frequency 3.00 GHz, Max Frequency 3.50 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

4096 x 2304 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 555 2GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.66 kg

Height

45.0 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Power cord

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu