I perdorur

Apple iMac 21.5″, 8GB, 500GB HDD, Core i3

35,000 L

Ekran 21.5 inch me rezolucion 1920 x 1080 me kend shikimi prej 178 grade. Si rezultat ofron ndricim deri ne 500 NITS, mundeson deri 1 bilion ngjyra. Audio te integruar me cilesi te larte dhe fuqi deri ne 17W.

Intel® Core™ i3-540
8GB RAM + 500GB HDD
21.5″ Display
ATI Radeon HD 4670 256MB

Ka stok

SKU: IMAC05 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-540

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 3.06 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3

Memory

500GB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

ATI Radeon HD 4670 256MB

AUDIO
Audio Details

Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 2.0 ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

11.7 kg

Height

40.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Power cord

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu