Second Chance

Apple iMac 27″, 2017 32GB, 1TB SSD, Core i7

289,990 L

 

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat e tipit desktop duke perdorur “All In One” të fuqishëm, të thjeshtë për tu përdorur dhe tepër elegant në pamje. iMac-u i ri e çon këtë ide në një nivel tjetër, duke ju dhënë mjetet e nevojshme për të bërë pothuajse gjithcka.

• Intel® Core™ i7
• 32GB RAM + 1TB Fusion Drive
• 27″ Retina Display
• AMD Radeon™ Pro 580 8GB

Ka stok

SKU: IMAC27 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7

Processor Frequency

4.2GHz
Turbo Boost up to 4.5GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB SSD

DISPLAY
Screen size

27"

Display Type

Retina 5K

Display Resolution

5120 x 2880 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 580 8GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

9.44 kg

Height

51.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj