Second Chance

Apple iMac 27″, 8GB, 1TB HDD, Core i5

99,990 L

 

Apple ofron vizualitet mahnites me grafike 5K me dizajnin e tyre te holle 5 mm e modelit iMac 27’’ me Retina 5K prodhuar ne vitin 2015. Me nje rezolucion 4096 x 2160 px. Grafika ne kete iMac jane me te qarta dhe me terheqese se cdo model tjeter me pare.

  • Intel Core™ i5-7600
  • 8GB RAM + 1TB HDD
  • 27″ Retina Display
  • AMD Radeon R9 M380 2GB

Ka stok

SKU: IMAC19 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7600

Processor Frequency

3.20GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB HDD

DISPLAY
Screen size

27"

Display Type

Retina 5K

Display Resolution

4096 x 2160

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon R9 M380 2GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

9.42 kg

Height

51.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Power cord

Garancia e produktit

6 Muaj