Apple iMac 27″, 8GB, 512GB SSD, Core i5 (2020)

299,900 L

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat Desktop duke perdorur All In One te fuqishem, te thjeshte per tu perdorur dhe teper elegant ne pamje. iMac i ri e con kete ide ne nje nivel tjeter, duke ju dhene mjetet e nevojshme per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel® Core™ i5-10600
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 27″ 5K Display
  • AMD Radeon™ Pro 5300M 4GB

Ka stok

Shitur: 23 copë

SKU: DUN593 Modeli: MXWU2 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10600

Processor Frequency

Base frequency 3.30 GHz, Max frequency 4.80 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

DISPLAY
Screen size

27"

Display Type

Retina 5K

Display Resolution

5120 x 2880 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 5300M

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

9.42 kg

Height

51.6 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Power cord

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu