Apple iPad 10.2″ Wi-Fi

45,900 L52,800 L

I fuqizuar me cipin A10 Fusion, kryerja e disa detyrave njeheresh me e thjeshte se me pare. Me IOS 11, iPad eshte me i fuqishem dhe inteligjent se me pare. Panel ekrani 10.2 inch me rezolucion 1620 x 2160 pixel rezistent ndaj gervishtjeve te lehta. Bateri 8827 mAh, e fuqishme mjaftueshem per te kryer shume nga detyrat tuaja te perditshme.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold, Silver, Space Gray

Announced

2019

GENERAL
Dimensions

250.6 x 174.1 x 7.5 mm (9.87 x 6.85 x 0.30 in)

Weight

483 g (6.46 oz)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.2"

Display Resolution

1620 x 2160 pixels

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iPadOS 13.1, upgradable to iPadOS 13.4.1

Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB, 128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

No

USB

2.0, proprietary reversible connector; magnetic connector

BATTERY
Battery

8827mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu