Apple iPad 10.2″ Wi-Fi

45,900 L52,800 L

Panel ekrani Retina me rezolucion 2160×2160 per me shume detaje, plote ngjyra dhe drite. Perfekt per te pare filma ose shfaqjen e preferuar. I fuqishem mjaftueshem per te edituar video 4K dhe te luajturit lojra te ndryshme. 

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Color

Silver, Space Gray

Ram

3GB

Memory Internal

32GB, 128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim