Apple iPad 4, 32GB, LTE

5,990 L

 

Apple iPad 4, ka ekran mahnitës 9.7 inç IPS LCD, çip A6X. Me kamer kryesore 5MP dhe selfie 1.2MP. Me memorie 32Gb dhe bateri 11560 mAh. I lehtë për t’u përdorur. Bëjeni tuajën tani!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Announced

2012

GENERAL
Dimensions

241.2 x 185.7 x 9.4 mm (9.50 x 7.31 x 0.37 in)

Weight

662 g (1.46 lb)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple A6X (32 nm)

CPU

Dual-core 1.4 GHz

GPU

PowerVR SGX554MP4 (quad-core graphics)

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

Face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

11560 mAh

Talk time

Up to 9 h

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad 4

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj