Apple iPad 8, 10.2″ Wi-Fi, 128GB (2020)

56,500 L

iPad 8 sjelle serish i ri ne 2020 kombinon performancen dhe zhdervjelltesine e nje kompjuteri. Panel ekrani 10.2 inch Retina. Shfaq tastiere te plote per perdorim me te thjeshte dhe shkrim me te shpejte. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN-S2
VETEM ONLINE
Ofertë!

Airpods 2nd Generation

14,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold, Silver, Space Gray

Announced

2020

GENERAL
Dimensions

250.6 x 174.1 x 7.5mm

Weight

490 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.2"

Display Resolution

2160 x 1620 pixels

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 14

Chipset

Apple a12

CPU

6 core 2.5 GHz

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS (Wi‑Fi + Cellular model only)

USB

2.0, proprietary reversible connector; magnetic connector

BATTERY
Battery

8827mAh

Talk time

Up to 12 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu