Apple iPad 9.7″ (Wi-Fi/Cellular)

84,500 L

I fuqizuar me cipin A10 Fusion, kryerja e disa detyrave njeheresh me e thjeshte se me pare. Me IOS 11, iPad eshte me i fuqishem dhe inteligjent se me pare. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN356-G Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold

Announced

2018

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Weight

478 g (1.05 lb)

Connectivity

4G / LTE

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 11.3, upgradable to iPadOS 13.4.1

Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

2.0, proprietary reversible connector

BATTERY
Battery

8827mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu