Second Chance

Apple iPad 9.7″ 6th Generation, 32GB, Wifi Only

28,800 L

 

Dizajn i ri dhe me i fuqishem. Ekran 9.7 inch me rezolucion 2048 x 1536 dhe plote ngjyra. I pajisur me teknologin me te fundit, e cila do ju bej te mendoni dhe njehere se cfare eshte i afte te bej iPad. Jetgjatesi baterie deri ne 72 ore.

Ka stok

SKU: IPAD05-GR Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Space Gray

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Weight

478 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 11.3, upgradable to iPadOS 14.4

Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

[email protected], [email protected], HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

1.2 MP

Features Selfie

face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY
Details

Li-Po 8827 mAh, non-removable (32.9 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

6 Muaj