Second Chance

Apple iPad Air 2 9.7″, 16GB, Wi-Fi

15,990 L

 

iPad Air është i fuqishëm dhe efikas në të njëjtën kohë, falë çipit të tij A8X, në të cilin funksionon iOS. Këto veçori, të mbledhura së bashku, e bëjnë të lehtë kryerjen e shumë detyrave dhe ju lejojnë të kurseni energjinë e baterisë.

Ka stok

SKU: IPAD09-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2014

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 6.1 mm (9.45 x 6.67 x 0.24 in)

Weight

437 g (Wi-Fi)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A8X (20 nm)

CPU

Triple-core 1.5 GHz Typhoon

GPU

PowerVR GXA6850 (octa-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS (3G/LTE model only)

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

7340 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Air

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj