Second Chance

Apple iPad Air 9.7″, 32GB, 4G (1st Generation)

13,990 L

 

iPad Air është i fuqishëm dhe efikas në të njëjtën kohë, falë çipit të tij A7 dhe bashkëprocesorit të lëvizjes M7, në të cilin funksionon iOS. Këto veçori, të mbledhura së bashku, e bëjnë të lehtë kryerjen e shumë detyrave dhe ju lejojnë të kurseni energjinë e baterisë.

Ka stok

SKU: IPAD12-GR Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2013

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Weight

478 g (3G/LTE)

Connectivity

4G, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass,
oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A7 (28 nm)

CPU

Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)

GPU

PowerVR G6430 (quad-core graphics)

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

8600 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Accelerometer,
gyro,
compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Air

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj