I perdorur

Apple iPad Pro 12.9″, Wi-Fi, 64GB

59,000 L

Dizajn i ri dhe me i fuqishem. Ekran me te madh dhe plote ngjyra. I pajisur me teknologin me te fundit, e cila do ju bej te mendoni dhe njehere se cfare eshte i afte te bej iPad. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: TAB04 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Color

Space Gray

Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Connectivity

WiFi

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim