Apple iPad Pro 5th Gen, 12.9″, 16GB, 1TB, Wi-Fi+ Cellular (2021)

219,990 L

 

Përjetoni eksperiencë në një nivel tjetër me iPad Pro 12.9″ 2021, i cili fuqizohet nga çipi M1 me 8-bërthama dhe GPU me 8-berthama, ekran Liquid Retina XDR me frekuencë rifreskimi 120Hz dhe kamera me tre lente në pjesën e pasme. Gjithë kjo ndihmon që iPad-i juaj të shndërrohet në një kompjuter portabël. Jetëgjatësi baterie për gjatë gjithë ditës duke luajtur lojra gjithashtu edhe duke kryer punë të ndryshme, nga më të thjeshtat deri te më të vështirat.

Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

280.6 x 214.9 x 6.4 mm (11.05 x 8.46 x 0.25 in)

Weight

685 g

Connectivity

5G, WiFi

DISPLAY
Display Type

XDR mini-LED LCD

Display Size

12.9"

Display Resolution

2048 x 2732 pixels

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple M1

CPU

Octa-core

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

16GB

Memory Internal

1TB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 10MP, TOF 3D LiDAR)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

[email protected]/25/30/60fps, [email protected]/30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

[email protected]/30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS (Wi‑Fi + Cellular model only)

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort; magnetic connector

Battery
Battery

40.88 Wh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Pro
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj