Apple iPad Pro 5th Gen, 12.9″, Wi-Fi + Cellular, 512GB (2021)

174,990 L

 

Përjetoni eksperience të një niveli tjetër me iPad Pro 12.9″ 2021, i cili fuqizohet nga çipi M1 dhe GPU-ja me 8-berthama, ekrani Liquid Retina XDR me frekuencë rifreskimi 120Hz, Wi- Fi 6 (802.11ax) dhe kamera me tri lente ne pjesën e pasme. Të gjitha këto bëjnë të mundur që iPadi juaj të shndërrohet në një kompjuter portabël.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver, Space Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

280.6 x 214.9 x 6.4 mm (11.05 x 8.46 x 0.25 in)

Weight

685 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina XDR

Display Size

12.9"

Display Resolution

2048 x 2732 pixels

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple M1

CPU

Octa-core

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

512GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 10MP, TOF 3D LiDAR)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

[email protected]/25/30/60fps, [email protected]/30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

[email protected]/30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
SIM

Single SIM

Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS (Wi‑Fi + Cellular model only)

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort; magnetic connector

Battery
Battery

40.88 Wh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Pro
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj