Të Përdorura

Apple iPhone 14 Pro Max

109,990 L

 

iPhone 14 Pro Max vjen në ngjyrën lejla me kapacitet dhe performancë të shkëlqyer. Shijoni kamerat e mrekullueshme për video dhe foto mahnitëse, baterinë jetëgjatë dhe karikimin e shpejtë, memorjen 512GB mëse të mjaftueshme. Regjistroni çdo moment apo aventurë tuajën në këtë telefon me dizajn dhe performancë siç vetëm Apple di ta realizojë.

Ka stok

SKU: TLP178-P Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

73,990 L79,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Purple

Announced

2022

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

160.7 x 77.6 x 7.9 mm (6.33 x 3.06 x 0.31 in)

Weight

240 g (8.47 oz)

Build

Glass front (Corning-made glass), glass back (Corning-made glass), stainless steel frame

SIM

Nano-SIM and eSIM

BATTERY
Type

Li-Ion 4323 mAh, non-removable (16.68 Wh)

Charging

Fast charging, 50% in 30 min (advertised)
USB Power Delivery 2.0
MagSafe fast wireless charging 15W
Qi wireless charging 7.5W

Music play

Up to 75 hours

MEMORY
Memory Internal

512GB

Card slot

No

Display
Display Type

LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 2000 nits (HBM)

Display Size

6.7 inches, 110.2 cm2 (~88.3% screen-to-body ratio)

Resolution

1290 x 2796 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density)

Protection

Ceramic Shield glass

PLATFORM
Chipset

Apple A16 Bionic (4 nm)

CPU

Hexa-core (2×3.46 GHz Everest + 4×2.02 GHz Sawtooth)

GPU

Apple GPU (5-core graphics)

MAIN CAMERA
Triple

48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS
12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto), 1/3.5", PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Main Features

Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Main Video

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, Cinematic mode (4K@24/30fps), stereo sound rec.

SELFIE CAMERA
Single

12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF, OIS
SL 3D, (depth/biometrics sensor)

Selfie Features

HDR, Cinematic mode (4K@24/30fps)

Selfie Video

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
SENSORS

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Ultra Wideband (UWB) support
Emergency SOS via satellite (SMS sending/receiving)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone 14 Pro Max

1 x Charging Cable